• 河北友3
 • 河北友森(1)
 • 河北友森
 • Fabrika-tour

  Fabrika-tour

  Fuqia teknike Kompania jonë është e fortë, ka 20 inxhinier projektimit, 50 debugging personelit teknik, kompania jonë në mënyrë të pavarur zhvillon hulumtime dhe, si dhe prezanton produktet e prodhuara ...
 • produktet

  produktet

  Kjo kompani grup kryesisht prodhojnë me shpejtësi të lartë unazë Shanker makine, me shpejtësi të lartë sistemohen makine automatike gozhdë, makina kreu, dhe moulds tyre përkatëse përputhen dhe produkteve.
 • kompani

  kompani

  Bashkimi Fasteners Co, Ltd, është themeluar në vitin 1996, është ndërmarrje e projektuar prodhimit në ministrinë e industrinë e ndërtimit makine dhe anëtar i Shoqatës Kombëtare myk.

Produkte Featured

 • 网站
 • 微信图片_20190618084625_看图王
 • 4QCF}KT2BS)@4D`@9Y6M@}7
 • 微信图片_20190618084708_看图王(1)

Rreth nesh

Bashkimi Fasteners Co, Ltd, është themeluar në vitin 1996, është ndërmarrje e projektuar prodhimit në ministrinë e industrinë e ndërtimit makine dhe anëtar i Shoqatës Kombëtare myk. Kjo kompani grup kryesisht prodhojnë me shpejtësi të lartë unazë Shanker makine, me shpejtësi të lartë sistemohen makinë automatike gozhdë, shkon makina, dhe korrespondojnë moulds e tyre përputhen dhe produkte të cilësisë products.High dhe shërbimi i shkëlqyer bëri grupi kanë një reputacion shumë të lartë dhe të ndajnë 90% në tregun e Kinës, dhe eksport në Evropë, Azi, Amerikës së Jugut, Afrika e Jugut, etj

Mëso më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!