Сечени ноктите F серијата

Краток опис:

Должината на производот има 10mm 15mm 20mm 25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm спецификација на располагање за избор. Телото на ноктите се направени од високо квалитетни поцинкована железо жица, остар, но цврсти и издржливи.


детали за производот

Тагови производ

Должината на производот има 10mm 15mm 20mm 25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm спецификација на располагање за избор. Телото на ноктите се направени од високо квалитетни поцинкована железо жица, остар, но цврсти и издржливи.

мерач: 18
дијаметар: 1.19 ± 0.01mm
Раководител: 2.0 ± 0.1mm
дебелина: 1.02 ± 0.02mm
ширина: 1.27 ± 0.02mm
должина: 10mm 15mm 20mm 25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm

bt-1

мерач: 18
дијаметар: 1.19 ± 0.01mm
Раководител: 1.05mm
дебелина: 1.02 ± 0.02mm
ширина: 1.27 ± 0.02mm
должина: 10mm 15mm 20mm 25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm

 

bt-2

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!